Coraz większa liczba przedsiębiorców zamiast tradycyjnych, murowanych magazynów, wybiera lekkie, łatwe w montażu i solidne hale namiotowe. Jeśli zastanawiasz się, czy zainwestować w tego typu konstrukcje i kto w Wielkopolsce zajmuje się ich produkcją, ten artykuł jest dla Ciebie. Sprawdź, co warto wiedzieć przed kupnem lub wynajmem namiotu magazynowego!

Bezpieczeństwo składowania towarów w hali magazynowej

Jeśli chodzi o bezpieczne przechowywanie ładunków, namioty magazynowe przemysłowe w niczym nie ustępują tradycyjnym, murowanym obiektom. Nie straszne im ekstremalne warunki atmosferyczne takie jak m.in.:

  • intensywne opady deszczu,
  • śnieżyce i zamiecie,
  • porywisty wiatr,
  • promieniowanie słoneczne,
  • burze i gradobicie.

Jeśli potrzebujesz opcji, która pozwoli na bezproblemową pracę w powyższych warunkach, całoroczna hala przemysłowa jest odpowiednim rozwiązaniem, niezależnie od profilu prowadzonej przez Ciebie działalności.

Jak dopasować halę do własnych potrzeb?

Uniwersalne konstrukcje, jakimi są mobilne hale namiotowe na sprzedaż, dają nieograniczone możliwości w zakresie aranżacji oraz podziału przestrzeni czy wyznaczania poszczególnych stref. Bez trudu umieścisz w nich regały wysokiego składowania, zainstalujesz linie produkcyjne czy stworzysz pomieszczenia biurowe. Bogata gama gotowych projektów oraz szerokie możliwości ich adaptowania to gwarancja elastyczności namiotu magazynowego.

W jakiej branży sprawdzi się namiotowa hala przemysłowa?

Dosłownie w każdej! Bez względu na to, czy prowadzisz działalność produkcyjną, logistyczną, magazynową czy handlową, zakup lub wynajem hali magazynowej jest dobrym pomysłem. Wiedzą o tym również rolnicy, którzy wykorzystują produkowane przez naszą firmę budowle namiotowe jako magazyny płodów rolnych czy garaże do przechowywania sprzętu. Wynajem mobilnej zabudowy to również doskonała opcja na tymczasowe przechowywanie parku maszynowego, np. na czas wykonywania robót budowlanych.

Czas budowy hali namiotowej

W odróżnieniu od tradycyjnych, murowanych magazynów, realizowanych często całymi latami, lekka i wytrzymała hala namiotowa może być gotowa do użytkowania nawet w kilka dni. Obiekty o bardziej skomplikowanej konstrukcji i większych gabarytach powstają nieco dłużej, jednak czas ich budowy w dalszym ciągu jest wielokrotnie krótszy niż przy wyborze tradycyjnego budownictwa.

Jakie są koszty utrzymania hal magazynowych?

Nie musisz obawiać się również wysokich kosztów utrzymania tego typu obiektów. Wydatki na eksploatację mobilnej hali lub namiotu magazynowego, nie będą przekraczały tych związanych z wykorzystaniem murowanego magazynu. Wysokiej jakości izolacja termiczna, jaką odznaczają się produkowane przez nas całoroczne obiekty, pozwala wręcz zoptymalizować koszty ich utrzymania w sezonie jesienno-zimowym.

Hale Namioty Sp. z o.o. – producent hal Wielkopolska

Poszukujesz sprawdzonego producenta obiektów namiotowych na terenie Wielkopolski i całego kraju? Już dziś zapoznaj się z aktualnym katalogiem! Domeną naszej firmy są lekkie, mobilne i zarazem niezwykle wytrzymałe, przemysłowe hale namiotowe na sprzedaż oraz długoterminowy wynajem. Skontaktuj się z biurem i poproś o pomoc doradcę – z przyjemnością wycenimy i zaprojektujemy dla Ciebie obiekt skrojony na miarę potrzeb Twojego biznesu.

Konfigurowalna hala namiotowa przemysłowa lub magazynowa
KONFIGURUJ HALĘ NAMIOTOWĄ

Użyj naszego konfiguratora, by uzyskać wycenę idealnej hali dla swojego biznesu od renomowanego producenta hal namiotowych.