Odporność na śnieg

Podczas okresu zimowego nasi klienci bardzo często zastanawiają się nad wytrzymałością hal namiotowych. Nasze magazyny są odporne na śnieg, wiatr i inne, niezbyt korzystne, warunki pogodowe.

Odpornym na śnieg rozwiązaniem w hali namiotowej  jest TERMODACH, który jest wykonany z podwójnego materiału PCV z systemem nadmuchu powietrza. Pomiędzy dwiema warstwami materiału wtłoczone powietrze ma odpowiednie ciśnienie i nie pozwala na skraplanie się wody od wewnątrz hali i zaleganie śniegu na powierzchni zewnętrznej.

Na całym świecie prawo budowlane wyszczególnia strefy geograficzne: śniegowe oraz wiatrowe, na tej podstawie wykonujemy hale namiotowe, zgodne z daną strefą, w której miałby takowy stać.

Warto również sprawdzić nasze hale magazynowe.

W naszym kraju wyszczególniono 3 strefy wiatrowe oraz 5 stref śniegowych:

  1. strefa – Zielona Góra, Wrocław, Leszno, zachodnia Polska, część województwa wielkopolskiego, lubuskiego i dolnośląskiego – 70 kg/m2
  2. strefa – centralny obszar Polski (Poznań, Łódź, Warszawa, Katowice) – 90 kg/m2
  3. strefa – rejon Polski wschodniej, wschodnio-południowej oraz wschodnio-północnej (Rzeszów, Lublin, Siedlce i Gdańsk) – 120 kg/m2
  4. strefa – część województwa podlaskiego oraz warmińsko-mazurskiego (Olsztyn, Białystok, Suwałki) – 160 kg/m2
  5. strefa – Tatry, podhale – 200 kg/m2

Produkowane przez nas hale, dzięki zastosowaniu doskonałych jakościowo materiałów PCV,  a także odpowiedniego dostosowania kąta nachylenia dachu, umożliwiają zsuwanie się śniegu. Dodatkowo korzystamy z technologii stężeń linowych, dzięki którym nasze hale zyskują równowagę i sztywność konstrukcji.

Konfigurowalna hala namiotowa przemysłowa lub magazynowa
KONFIGURUJ HALĘ NAMIOTOWĄ

Użyj naszego konfiguratora, by uzyskać wycenę idealnej hali dla swojego biznesu od renomowanego producenta hal namiotowych.