Hale rekreacyjno-sportowe

Hale przeznaczone pod powierzchnię rekreacyjno-sportową (np. korty tenisowe, baseny, boiska, sale gimnastyczne) mogą być użytkowane przez cały rok, niezależnie od warunków pogodowych. Nie ma potrzeby wznoszenia trwałych fundamentów, aby hala namiotowa mogła funkcjonować, dlatego nasze magazyny charakteryzuje łatwość i szybkość montażu. Dodatkowo lekkość konstrukcji daje możliwość wykorzystywania hali jako rozwiązania mobilnego.

Niektóre obiekty wymagają jednak specjalnych rozwiązań konstrukcyjnych, np. w przypadku lodowisk dobrym rozwiązaniem jest TERMODACH, który posiadamy w naszej ofercie. Jego atutem jest izolacja, która nie powoduje przyklejania się warstwy śniegu do plandeki. Z kolei podczas realizowania zleceń dla krytych kortów tenisowych musimy mieć na uwadze zapewnienie właściwej wysokości hali, ze względu na specyfikę kortów tenisowych.

Materiał, z którego korzystamy przy realizacji poszycia hali to PCV o gramaturze 650 do 900 g/m2 charakteryzujące się bardzo dobrą przepuszczalnością światła. Ściany wykonujemy z płyt warstwowych, blach trapezowych oraz materiału PCV. Dodatkowo oferujemy montaż bram wjazdowych, drzwi, klimatyzacji bądź ogrzewania i oświetlenia.

Konfigurowalna hala namiotowa przemysłowa lub magazynowa
KONFIGURUJ HALĘ SPORTOWĄ

Użyj naszego konfiguratora, by uzyskać wycenę idealnej hali sportowej lub rekreacyjnej od renomowanego producenta hal namiotowych.

Hale rekreacyjno-sportowe

Średnia ocena: 4.1
na podstawie: 3 ocen