Oferta firmy obejmuje również sprzedaż i wynajem używanych hal namiotowych. W przypadku naszej branży rynek wtórny prosperuje na bardzo wysokim poziomie. Używana hala namiotowa to idealne rozwiązanie w sytuacji gdy poszukujemy zadaszonej przestrzeni w korzystnej cenie. Ze swojej strony możemy zagwarantować, że oferowane przez nas używane hale namiotowe są w bardzo dobrym stanie oraz nie posiadają śladów użytkowania, które uniemożliwiłyby swobodne korzystanie z zakupionego produktu.

Decydując się na zakup lub wynajem używanej hali, można liczyć na wiele korzyści. Najważniejszą z nich jest oczywiście cena. Artykuły na rynku wtórnym często osiągają ceny nawet o połowę niższe od początkowej. Zaoszczędzoną kwotę można przeznaczyć np. na odpowiednie zaaranżowanie wnętrza i dostosowanie hali do własnych potrzeb. Kupując namiot używany z naszego ogłoszenia, wiadomo już, jakie było jego pierwotne przeznaczenie. W ten sposób hala namiotowa może być dobrana typem do prowadzonej przez siebie działalności.

HALA NAMIOTOWA UŻYWANA: KORZYŚCI

W swojej ofercie posiadamy wiele różnych typów hal namiotowych – magazynowe, imprezowe i inne. Zajmujemy się ich sprzedażą lub wynajmem na krótki okres. Wypożyczenie to dobre rozwiązanie dla osób, które potrzebują namiotu na kilka dni, np. na pojedynczą imprezę lub mecz. Cena wynajmu używanej hali namiotowej jest bardzo przystępna. Dzięki nam można także w szybki sposób sprzedać swój dotychczasowy namiot i zaopatrzyć się w inny.

Sprzedaz hal namiotowych

Jako doświadczona firma starająca się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów, przygotowaliśmy dla Państwa elastyczną ofertę. Hala może być dostarczona w praktycznie dowolnym wymiarze. Gwarantujemy, że w każdym przypadku konstrukcja zachowuje ponadprzeciętną stabilność i jest odporna na trudne warunki atmosferyczne.
Sprzedawane przez nas hale namiotowe mogą mieć szerokość 10, 15, 20 lub 25 metrów i wysokość 420, 520 lub 620 centymetrów. Większość oferowanych Klientom obiektów ma długość od 20 do nawet 100 metrów, ale dzięki modułowej konstrukcji można ją dowolnie dopasować do indywidualnych potrzeb.
Na zlecenie naszych Klientów stawialiśmy hale namiotowe w wielu różnych formach. Wśród naszych ostatnich realizacji znalazły się między innymi obiekty:

  • magazynowe 14 x 62,5 x 5,2 m (tak duża hala została zmontowana w zaledwie 4 dni),
  • przeznaczone do produkcji, które zazwyczaj stawiamy w 3-4 dni,
  • dla osób zajmujących się hodowlą zwierząt,
  • produkcyjne z pneumatycznym dachem i nowoczesnym systemem nadmuchu powietrza (czas realizacji zamówienia to zaledwie 3 dni).
Wymiary hal namiotowych

Kupno, sprzedaż i wynajem używanej hali namiotowej – z naszą witryną wszystko to zrobisz w błyskawicznym tempie. Poszczególne ogłoszenia zamieszczamy w jednym miejscu, dzięki czemu umożliwiamy łatwy dostęp do wybranej kategorii. Posiadamy w ofercie m.in. używane namioty magazynowe, handlowe, imprezowe, koncertowe itp. Każde umieszczane ogłoszenie odpowiednio weryfikujemy, dzięki czemu możemy dać gwarancję, że hala dalej spełnia konieczne wymogi bezpieczeństwa oraz nic nie stoi na przeszkodzie jej bezproblemowego użytkowania przez kilka kolejnych lat. Jeżeli potrzebny Państwu solidny, używany produkt w rozsądnej cenie, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – mamy najlepsze hale namiotowe!

OFERTY UŻYWANYCH HAL NAMIOTOWYCH

Są Państwo zainteresowani naszą ofertą? Zapraszamy w takim razie do wypełnienia formularza na stronie. Ostateczna cena obiektu uzależniona jest od kilku parametrów, w tym między innymi:

  • przeznaczenia (np. przestrzeń magazynowa, rekreacyjna lub parkingowa),
  • wielkości,
  • materiałów, z których wykonane są dach i ściany.
HALA NAMIOTOWA - WYCENA
Konfigurowalna hala namiotowa przemysłowa lub magazynowa
Skonfiguruj halę

Użyj naszego konfiguratora, by uzyskać wycenę idealnej hali dla swojego biznesu od renomowanego producenta hal namiotowych.

Hale namiotowe używane

Średnia ocena: 4.2
na podstawie: 3 ocen