Hala namiotowa od producenta

Jako producent oferujemy wynajem oraz sprzedaż całorocznych hal namiotowych, a także usługi związane z obsługą takich obiektów. Mogą one mieć bardzo uniwersalne zastosowanie dzięki innowatorskiej metodzie produkcji oraz montażu hali namiotowej. Nadają się na praktycznie każdą powierzchnię i nie wymagają fundamentów. Takie hale namiotowe są całoroczne i w zależności od potrzeb Klienta wykonane z odpowiednio dobranych materiałów.

Hale namiotowe całoroczne – zalety

Niewątpliwą zaletą, jaką wyróżniają się mobilne, całoroczne hale namiotowe, w porównaniu do obiektów murowanych, jest szybkość i łatwość realizacji. Ich funkcjonalność jest dokładnie taka sama. W związku z tym można je postawić w kilka dni i wykorzystywać przez nieograniczony czas. Oferowane w sprzedaży przez naszą firmę obiekty są bardzo trwałe i odporne na warunki atmosferyczne, dlatego z powodzeniem można je użytkować przez długie lata. Poza nowymi proponujemy także używane hale namiotowe, które wyróżniają się równie dobrymi właściwościami i świetnym wykonaniem.

Wynajem i sprzedaż hal namiotowych

Podchodzimy całościowo do zagadnienia stawiania i sprzedaży całorocznych hal namiotowych i, jako producent kompletnych rozwiązań, oferujemy nie tylko produkt, ale również związane z jego projektem, budową oraz utrzymaniem usługi. Nasi konsultanci pomogą nie tylko w konfiguracji hali pod indywidualne potrzeby Klienta, lecz także doradzą w kwestii dostosowania projektu pod wymogi prawa budowlanego.

Stawiane przez nas obiekty mają wszechstronne zastosowania i są wykorzystywane jako: magazyny, parkingi, wiaty, budynki przemysłowe oraz rolnicze. Swoje zastosowanie znajdują także jako hale sportowe, zadaszenia lodowisk, basenów, czy ujeżdżalni. Nasza oferta, oprócz sprzedaży powierzchni namiotowej, obejmuje także możliwość jej wynajmu oraz kompleksowej obsługi.

Jako producent całorocznych hal magazynowych realizujemy także zamówienia klientów, którzy nie potrzebują kupować obiektów na własność, a chcą jedynie z nich korzystać przez jakiś czas. To świetny sposób na szybkie i ekonomiczne wybudowanie lub rozbudowanie dodatkowej powierzchni. Zaletą takich konstrukcji jest ich mobilność, ponieważ bez uszczerbku dla całej konstrukcji mogą być wielokrotnie przestawiane w wybrane miejsce. Co więcej, w przypadku niektórych modeli możliwe jest uzyskanie wjazdu o pełnej szerokości namiotu.

Ponadto ich budowa nie wiąże się z wieloma formalnościami, podobnie jak wynajem hal namiotowych całorocznych przebiega bardzo sprawnie i elastycznie. W przeciwieństwie do budynków trwale związanych z gruntem konstrukcje mobilne nie wymagają spełnienia wielu wymogów prawa budowlanego ani długotrwałych procedur urzędowych. W przypadku, gdy zamiast sprzedaży wystarczy tylko wynajem, jesteśmy w stanie tak dobrać parametry obiektu, by jak najlepiej odpowiadał indywidualnym potrzebom każdego klienta. Wynajem całorocznych hal namiotowych to atrakcyjne rozwiązanie dla osób, które potrzebują dodatkowej, zadaszonej przestrzeni jedynie przez określony czas. Jako renomowany producent hal namiotowych przed realizacją zadania staramy się dobrze rozpoznać potrzeby zleceniodawcy, by obiekt był dobrze dopasowany do funkcji, którą ma pełnić, zarówno pod względem kubatury, jak i użytego materiału.

Oprócz sprzedaży świadczymy także serwis klimatyzacji i ogrzewania wnętrza oraz odśnieżania dachu.

Przykładowe wymiary hal namiotowych

Szerokość [m] Wysokość [m] Długość [m]
10 30 6,2
15 20 4,2
15 40 5,2
20 30 5,2
20 50 6,2
25 40 4,2
25 100 4,2

 

Całoroczne hale namiotowe

Całoroczna hala namiotowa to obiekt, który może być wykonany z bardzo różnych materiałów, które mają określone zastosowania. Mocna i trwała konstrukcja stalowo-aluminiowa gwarantuje stabilną i solidną podstawę. Poszycie może być wykonane z izolowanych płyt warstwowych lub z blachy trapezowej, a także membrany PCV. Na życzenie klienta realizujemy także obiekty z wyposażeniem w bramy wjazdowe pod duże samochody ciężarowe czy wózki widłowe. Możemy również zastosować dach nieprzepuszczający promieni słonecznych.
Ważną cechą oferowanych na sprzedaż hal namiotowych jest ich mobilność. Można je w każdej chwili rozbudować, a nawet przenieść w inne miejsce. Mobilny magazyn nadaje się do wielokrotnego montażu i demontażu. Świadczymy usługi na terenie całego kraju i mamy krótkie terminy realizacji.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu całorocznych hal namiotowych!

Przygotowaliśmy na sprzedaż szeroką ofertę namiotowych hal parkingowych oraz funkcjonalnych wiat, których powierzchnię dopasujemy do Państwa indywidualnych potrzeb. Solidne konstrukcje obiektów gwarantują ponadprzeciętną odporność na trudne warunki atmosferyczne.

Hale namiotowe parkingowe

Dzięki elastycznej ofercie mogą Państwo dopasować powierzchnię hali magazynowej do indywidualnych potrzeb. Konstrukcje, które oferujemy na sprzedaż, mogą mieć od 10 do nawet 25 metrów szerokości, przy wysokości dochodzącej nawet do 620 centymetrów! Długość natomiast jest nieograniczona. Obiekty są modułowe, budowane z 5-metrowych przęseł. Zawsze stawiamy na solidne, odporne na warunki atmosferyczne materiały, w tym ocynkowaną stal lub aluminium. Oferowane hale namiotowe do użytku całorocznego doskonale nadają się do przechowywania dowolnych ilości wszelkiego rodzaju przedmiotów. Znakomicie spisują się w celu magazynowania nawet obiektów o nietypowych kształtach, dlatego korzystają z nich firmy z wielu branż.

Hale namiotowe magazynowe

Ponieważ za opracowanie tych konstrukcji są odpowiedzialni najlepsi projektanci, gwarantujemy szeroką funkcjonalność hal namiotowych. Wykonane ze stali ocynkowanej lub aluminium obiekty da się łatwo dopasować pod konkretny typ działalności. W całorocznych halach magazynowych, które mamy w sprzedaży można np. wydzielić dodatkową strefę socjalną czy miejsce na magazynowanie najważniejszych towarów. Ich wielkość zawsze indywidualnie konsultujemy z Klientami.

Hale namiotowe przemysłowe

Pod pojęciem rolniczych hal namiotowych kryje się niezliczona ilość zastosowań. Przez lata naszej działalności stawialiśmy między innymi konstrukcje, które służyły jako magazyny dla płodów rolnych czy funkcjonalna przestrzeń do przechowywania maszyn rolniczych. W obiektach tych można nawet hodować zwierzęta. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów sfinalizowania sprzedaży. Każdy taki projekt, niezależnie od przeznaczenia, realizujemy w kilka dni!

Hale namiotowe rolnicze

Mnogość zastosowań naszych hal namiotowych sprawia, że doskonale nadają się również jako zadaszenie obiektów sportowych. Konstrukcje stawiamy między innymi nad basenami, kortami tenisowymi, mniejszymi boiskami czy salami gimnastycznymi. Obiekty, które mamy w sprzedaży, mają charakter całoroczny i mogą być ogrzewanie. Pomimo ich ponadprzeciętnej trwałości (możliwość usadowienia na fundamencie), gwarantujemy szybką realizację każdego zamówienia. Z naszych hal namiotowych w celach treningowych z powodzeniem korzystają zarówno profesjonalne drużyny sportowe, jak i amatorzy oraz zorganizowane grupy dziecięce pod opieką instruktorów czy trenerów. Uniwersalność oferowanych obiektów polega m.in. na tym, że można w nich całorocznie uprawiać różne dyscypliny.

Hale namiotowe sportowe

Dzięki naszej ofercie obiektów na sprzedaż lodowisko nie musi być wyłącznie obiektem sezonowym. Można je zorganizować w naszej hali namiotowej, instalując wydajne systemy klimatyzacji i odpowiednio poziomując oraz utwardzając teren. Co więcej, konstrukcje te są lekkie i mobilne, a więc zmiana ich lokalizacji nie jest poważnym i kosztownym przedsięwzięciem.

Lodowisko zadaszone halą namiotową

Jeśli prowadzą Państwo ujeżdżalnie koni, czy szkółkę jazdy konnej, również zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Solidne hale namiotowe świetnie sprawdzają się jako obiekty treningowe. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby dzięki jednemu z naszych obiektów, które mamy na sprzedaż, zorganizować w nich dodatkową stajnię lub siodlarnię, czy wygospodarować miejsce na przechowywanie siana dla zwierząt.

Hale namiotowe pod ujeżdżalnie
Konfigurowalna hala namiotowa przemysłowa lub magazynowa
KONFIGURUJ HALĘ NAMIOTOWĄ

Użyj naszego konfiguratora, by uzyskać wycenę idealnej hali dla swojego biznesu od renomowanego producenta całorocznych hal namiotowych.

OFERTA Hal namiotowych

Średnia ocena: 4.3
na podstawie: 5 ocen