Jako producent oferujemy wynajem oraz sprzedaż hal namiotowych, a także usługi związane z obsługą takich obiektów. Mogą one mieć bardzo uniwersalne zastosowanie dzięki innowatorskiej metodzie produkcji oraz montażu hali namiotowej. Nadają się na praktycznie każdą powierzchnię i nie wymagają fundamentów. Takie hale namiotowe są całoroczne i w zależności od potrzeb Klienta wykonane z odpowiednio dobranych materiałów.
Niewątpliwą zaletą, jaką wyróżniają się mobilne hale namiotowe, w porównaniu do obiektów murowanych, jest szybkość i łatwość realizacji. Ich funkcjonalność jest dokładnie taka sama. W związku z tym można je postawić w kilka dni i wykorzystywać przez nieograniczony czas. Oferowane przez naszą firmę hale magazynowe są bardzo trwałe i odporne na warunki atmosferyczne, dlatego z powodzeniem można je użytkować przez długie lata.

Wynajem i sprzedaż hal namiotowych

Podchodzimy całościowo do zagadnienia stawiania hal namiotowych i, jako producent kompletnych rozwiązań, oferujemy nie tylko produkt, ale również związane z jego projektem, budową oraz utrzymaniem usługi. Nasi konsultanci pomogą nie tylko w konfiguracji hali pod indywidualne potrzeby Klienta, lecz także doradzą w kwestii dostosowania projektu pod wymogi prawa budowlanego.
Stawiane przez nas obiekty mają wszechstronne zastosowania i są wykorzystywane jako: magazyny, parkingi, wiaty, budynki przemysłowe oraz rolnicze. Swoje zastosowanie znajdują także jako hale sportowe, zadaszenia lodowisk, basenów, czy ujeżdżalni. Nasza oferta, oprócz sprzedaży hali namiotowej, obejmuje także możliwość jej wynajmu oraz kompleksowej obsługi. Świadczymy serwis klimatyzacji i ogrzewania wnętrza oraz odśnieżania dachu.

 

Przykładowe wymiary hal namiotowych

Szerokość [m] Wysokość [m] Długość [m]
10 30 6,2
15 20 4,2
15 40 5,2
20 30 5,2
20 50 6,2
25 40 4,2
25 100 4,2

 

Całoroczne hale namiotowe

Całoroczna hala namiotowa to obiekt, który może być wykonany z bardzo różnych materiałów, które mają określone zastosowania. Mocna i trwała konstrukcja stalowo-aluminiowa gwarantuje stabilną i solidną podstawę. Poszycie może być wykonane z izolowanych płyt warstwowych lub z blachy trapezowej, a także membrany PCV. Na życzenie klienta realizujemy także hale namiotowe z wyposażeniem w bramy wjazdowe pod duże samochody ciężarowe czy wózki widłowe. Możemy również zastosować dach nieprzepuszczający promieni słonecznych.
Ważną cechą oferowanych przez nas hal namiotowych jest ich mobilność. Można je w każdej chwili rozbudować, a nawet przenieść w inne miejsce. Mobilna hala namiotowa nadaje się do wielokrotnego montażu i demontażu. Świadczymy usługi na terenie całego kraju i mamy krótkie terminy realizacji.

HALE PARKINGOWE, WIATY

Przygotowaliśmy szeroką ofertę hal parkingowych oraz funkcjonalnych wiat, których powierzchnię dopasujemy do Państwa indywidualnych potrzeb. Solidne konstrukcje obiektów gwarantują ponadprzeciętną odporność na trudne warunki atmosferyczne.

hala namiotowa parkingowa
HALE MAGAZYNOWE

Dzięki elastycznej ofercie mogą Państwo dopasować powierzchnię hali magazynowej do indywidualnych potrzeb. Konstrukcje mogą mieć od 10 do nawet 25 metrów szerokości, przy wysokości dochodzącej nawet do 620 centymetrów! Długość natomiast jest nieograniczona. Obiekty są modułowe, budowane z 5-metrowych przęseł. Zawsze stawiamy na solidne, odporne na warunki atmosferyczne materiały, w tym ocynkowaną stal lub aluminium.

hala namiotowa magazynowa
HALE PRZEMYSŁOWE

Ponieważ za opracowanie tych konstrukcji są odpowiedzialni najlepsi projektanci, gwarantujemy szeroką funkcjonalność hal. Wykonane ze stali ocynkowanej lub aluminium obiekty da się łatwo dopasować pod konkretny typ działalności. W halach magazynowych można np. wydzielić dodatkową strefę socjalną czy miejsce na magazynowanie najważniejszych towarów. Ich wielkość zawsze indywidualnie konsultujemy z Klientami.

hala przemysłowa namiotowa
HALE ROLNICZE

Pod pojęciem rolniczych hal namiotowych kryje się niezliczona ilość zastosowań. Przez lata naszej działalności stawialiśmy między innymi konstrukcje, które służyły jako magazyny dla płodów rolnych czy funkcjonalna przestrzeń do przechowywania maszyn rolniczych. W obiektach tych można nawet hodować zwierzęta. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów. Każdy taki projekt, niezależnie od przeznaczenia hali, realizujemy w kilka dni!

hala dla rolnictwa
Hale sportowe

Mnogość zastosowań naszych hal namiotowych sprawia, że doskonale nadają się również jako zadaszenie obiektów sportowych. Konstrukcje stawiamy między innymi nad basenami, kortami tenisowymi, mniejszymi boiskami czy salami gimnastycznymi. Obiekty mają charakter całoroczny i mogą być ogrzewanie. Pomimo ich ponadprzeciętnej trwałości (możliwość usadowienia na fundamencie), gwarantujemy szybką realizację każdego zamówienia.

hala sportowo-rekreacyjna
ZADASZENIA LODOWISK

Dzięki naszej ofercie lodowisko nie musi być wyłącznie obiektem sezonowym. Można je zorganizować w naszej hali namiotowej, instalując wydajne systemy klimatyzacji i odpowiednio poziomując oraz utwardzając teren. Co więcej, konstrukcje te są lekkie i mobilne, a więc zmiana ich lokalizacji nie jest poważnym i kosztownym przedsięwzięciem.

hala na lodowisko z zadaszeniem
Hale pod ujeżdżalnie

Jeśli prowadzą Państwo ujeżdżalnie koni, czy szkółkę jazdy konnej, również zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Solidne hale namiotowe świetnie sprawdzają się jako obiekty treningowe. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zorganizować w nich dodatkową stajnię lub siodlarnię, czy wygospodarować miejsce na przechowywanie siana dla zwierząt.

hala pod ujeżdalnię koni
Konfigurowalna hala namiotowa przemysłowa lub magazynowa
KONFIGURUJ HALĘ NAMIOTOWĄ

Użyj naszego konfiguratora, by uzyskać wycenę idealnej hali dla swojego biznesu od renomowanego producenta hal namiotowych.