Jako producent oferujemy wynajem oraz sprzedaż hal namiotowych, a także usługi związane z obsługą takich obiektów. Mogą one mieć bardzo uniwersalne zastosowanie dzięki innowatorskiej metodzie produkcji oraz montażu hali namiotowej. Nadają się na praktycznie każdą powierzchnię i nie wymagają fundamentów. Takie hale namiotowe są całoroczne i w zależności od potrzeb Klienta wykonane z odpowiednio dobranych materiałów.
Niewątpliwą zaletą, jaką wyróżniają się mobilne hale namiotowe, w porównaniu do obiektów murowanych, jest szybkość i łatwość realizacji. Ich funkcjonalność jest dokładnie taka sama. W związku z tym można je postawić w kilka dni i wykorzystywać przez nieograniczony czas. Oferowane przez naszą firmę hale magazynowe są bardzo trwałe i odporne na warunki atmosferyczne, dlatego z powodzeniem można je użytkować przez długie lata.

Wynajem i sprzedaż hal namiotowych

Podchodzimy całościowo do zagadnienia stawiania hal namiotowych i, jako producent kompletnych rozwiązań, oferujemy nie tylko produkt, ale również związane z jego projektem, budową oraz utrzymaniem usługi. Nasi konsultanci pomogą nie tylko w konfiguracji hali pod indywidualne potrzeby Klienta, lecz także doradzą w kwestii dostosowania projektu pod wymogi prawa budowlanego.
Stawiane przez nas obiekty mają wszechstronne zastosowania i są wykorzystywane jako: magazyny, parkingi, wiaty, budynki przemysłowe oraz rolnicze. Swoje zastosowanie znajdują także jako hale sportowe, zadaszenia lodowisk, basenów, czy ujeżdżalni. Nasza oferta, oprócz sprzedaży hali namiotowej, obejmuje także możliwość jej wynajmu oraz kompleksowej obsługi. Świadczymy serwis klimatyzacji i ogrzewania wnętrza oraz odśnieżania dachu.

 

Przykładowe wymiary hal namiotowych

Szerokość [m] Wysokość [m] Długość [m]
10 30 6,2
15 20 4,2
15 40 5,2
20 30 5,2
20 50 6,2
25 40 4,2
25 100 4,2

 

Całoroczne hale namiotowe

Całoroczna hala namiotowa to obiekt, który może być wykonany z bardzo różnych materiałów, które mają określone zastosowania. Mocna i trwała konstrukcja stalowo-aluminiowa gwarantuje stabilną i solidną podstawę. Poszycie może być wykonane z izolowanych płyt warstwowych lub z blachy trapezowej, a także membrany PCV. Na życzenie klienta realizujemy także hale namiotowe z wyposażeniem w bramy wjazdowe pod duże samochody ciężarowe czy wózki widłowe. Możemy również zastosować dach nieprzepuszczający promieni słonecznych.
Ważną cechą oferowanych przez nas hal namiotowych jest ich mobilność. Można je w każdej chwili rozbudować, a nawet przenieść w inne miejsce. Mobilna hala namiotowa nadaje się do wielokrotnego montażu i demontażu. Świadczymy usługi na terenie całego kraju i mamy krótkie terminy realizacji.

HALE PARKINGOWE, WIATY

Nasze hale parkingowe i wiaty wykazują ogromną odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne, a ich codzienne użytkowanie nie przysporzy Państwu wielu problemów.

hala namiotowa parkingowa
HALE MAGAZYNOWE

Nasze hale magazynowe mogą posiadać nieograniczoną powierzchnię. Ich szerokość kształtuje się między 10 a 25 metrami, z kolei długość hali jest nieograniczona i występuje w rozstawie przęseł co 5 metrów. Wykonywane z solidnych materiałów, takich jak: ocynkowana stal i aluminium.

hala namiotowa magazynowa
HALE PRZEMYSŁOWE

Hale przemysłowe są uniwersalną konstrukcją (stalową lub aluminiową), sprawdzą się w każdej działalności. Dodatkowo mogą posiadać oddzielną strefę socjalną od produkcyjnej. Wielkość powierzchni namiotu dostosowywana jest pod indywidualne potrzeby klienta. Projekty wykonują profesjonalni projektanci przy ścisłej współpracy z konstruktorami.

hala przemysłowa namiotowa
HALE ROLNICZE

Nasze rolnicze hale namiotowe mogą mieć mnóstwo różnorodnych zastosowań. Świetnie sprawdzają się w przypadku magazynowania płodów rolnych, hodowli zwierząt czy garażowania sprzętu rolniczego. Zanim przystąpimy do realizacji hali rolniczej musimy określić jej przeznaczenie, dopiero na tej podstawie zaczynamy realizację, która zajmuje kilka dni.

hala dla rolnictwa
Hale sportowe

Hale namiotowe przeznaczone pod powierzchnię rekreacyjno-sportową (np. korty tenisowe, baseny, boiska, sale gimnastyczne) mogą być użytkowane przez cały rok, niezależnie od warunków pogodowych. Nie ma potrzeby wznoszenia trwałych fundamentów, aby hala mogła funkcjonować, dlatego nasze hale charakteryzuje łatwość i szybkość montażu.

hala sportowo-rekreacyjna
ZADASZENIA LODOWISK

Nasze hale namiotowe doskonale nadają się do użytkowania jako lodowiska, niezależnie od warunków atmosferycznych. Aby hala mogła spełniać swoje zadanie wystarczy wypoziomować i utwardzić teren. Kolejnym atutem jest mobilność hali dzięki lekkiej konstrukcji.

hala na lodowisko z zadaszeniem
Hale pod ujeżdżalnie

Oferowane przez nas hale namiotowe są przystosowane typowo pod treningi, naukę jazdy konnej czy ujeżdżalnie koni. Można je również wykorzystywać jako magazyn na słomę i siano dla koni, stajnię lub siodlarnię.

hala pod ujeżdalnię koni
Konfigurowalna hala namiotowa przemysłowa lub magazynowa
KONFIGURUJ HALĘ NAMIOTOWĄ

Użyj naszego konfiguratora, by uzyskać wycenę idealnej hali dla swojego biznesu od renomowanego producenta hal namiotowych.