Prężnie rozwijający się przemysł, aby mógł rozrastać się prawidłowo, często potrzebuje przestrzeni. Wzniesienie nowego obiektu kosztuje czas, którego nierzadko brakuje – chyba że zdecydujesz się na namioty przemysłowe. Jakie zastosowania mają takie hale? Dlaczego warto wybrać właśnie to rozwiązanie? O tym opowiemy poniżej. Zapraszamy do przeczytania artykułu.

Namioty przemysłowe jako hale produkcyjne

Otwarcie nowej linii produkcyjnej to często ogromne przedsięwzięcie. To nie tylko montaż maszyn, prowadnic liniowych i innych elementów instalacji… Muszą one być jeszcze stosownie zabezpieczone przed zewnętrznymi warunkami. Czy wiesz, że namioty przemysłowe doskonale nadają się do tego zadania? Z jednej strony bowiem będą chronić urządzenia, a także (być może nawet przede wszystkim) obsługujących je ludzi, przed warunkami atmosferycznymi. Z drugiej – mają pełną funkcjonalność murowanego czy betonowego budynku.

Tego typu hale mogą być wyposażone we wszelkie udogodnienia, jakie potrzebne są na linii produkcyjnej – począwszy od instalacji elektrycznych i oświetleniowych, przez sprawną wentylację i systemy filtracji powietrza, po ogrzewanie lub klimatyzację, gwarantującą stosowne warunki termiczne wewnątrz obiektu. To szybki i tani sposób na zwiększenie przestrzeni produkcyjnej w Twojej firmie!

Magazyny namiotowe

Jeśli rośnie produkcja, to na pewno przyda się również dodatkowa przestrzeń do przechowywania wytwarzanych dóbr. Hale magazynowe, które na sprzedaż oferuje nasza firma, to rewelacyjna opcja. Podobnie jak namioty przemysłowe przeznaczone do zadaszenia linii produkcyjnych, tak i one mogą zapewnić stabilne i bezpieczne warunki dla magazynowanych w nich produktów. Co więcej – obiekty te przyjmują najróżniejsze rozmiary, a możliwość zastosowania dużych bram, odpowiednich m.in. dla wózków widłowych, usprawnia procesy logistyczne.

Hale usługowe

Jeśli Twoja firma, oprócz produkcji, oferuje od razu sprzedaż bezpośrednią lub dodatkowe usługi – namioty przemysłowe idealnie sprawdzą się jako obiekty usługowe. Hale mogą zostać wyposażone we wszelkie udogodnienia, jakie są potrzebne m.in. w lakierniach czy warsztatach, a także w punkcie sprzedaży. Jeśli tylko skontaktujesz się z nami i określisz swoje potrzeby – chętnie zaprezentujemy szereg stojących przed Tobą możliwości!

Dlaczego warto wybrać namioty usługowe?

Znasz już przykładowe zastosowanie namiotów przemysłowych dla Twojej firmy. Możesz w niej zorganizować m.in. hale magazynowe lub produkcyjne… A dlaczego warto postawić na takie rozwiązanie? Wymienia się kilka powodów. Wspomnieliśmy wyżej o krótkim czasie realizacji, ale to nie wszystko. Cena sprzedaży i montażu takich zabudów również jest bardzo atrakcyjna. Dodatkowo są to obiekty mobilne – w dowolnym momencie rozłożysz je i złożysz tam, gdzie będą potrzebne. Ponadto są solidne, co wynika z wykorzystania najwyższej jakości materiałów.

Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej!

Jak mogłeś się przekonać, hale namiotowe – magazynowe i produkcyjne, które mamy na sprzedaż, to doskonała i uniwersalna opcja. Jeśli masz pomysły, jak inaczej mógłbyś je wykorzystać i chciałbyś się dowiedzieć, czy to w ogóle możliwe – zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci na nawet najbardziej ambitne pomysły i chętnie pomożemy znaleźć rozwiązania pasujące do Twoich oczekiwań.

Konfigurowalna hala namiotowa przemysłowa lub magazynowa
KONFIGURUJ HALĘ NAMIOTOWĄ

Użyj naszego konfiguratora, by uzyskać wycenę idealnej hali dla swojego biznesu od renomowanego producenta hal namiotowych.