Zabezpieczenie hali przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi

Hale namiotowe mogą być użytkowane przez cały rok, dlatego tak istotne jest zabezpieczenie ich przed wilgocią czy zmieniającą się temperaturą. Najczęstszym materiałem z którego wykonuje się hale jest stal. Niestety, pod wpływem powietrza i wilgoci bardzo szybko zaczyna rdzewieć, co jest niebezpieczne, ponieważ może wpłynąć na nośność konstrukcji. Dlatego zabezpieczamy stal przed korozją stosując cynkowanie ogniowe. Aby w pełni cieszyć się skutecznością ocynkowanych elementów, najpierw oczyszczamy i odtłuszczamy powierzchnię stali. Następnie taki element trafia do specjalnej kąpieli w roztworze chemicznym o bardzo wysokiej temperaturze. Nazywamy to kąpielą cynkową.

Elementy wykonane z aluminium zabezpieczamy poprzez tworzenie na powierzchni aluminium w wyniku reakcji chemicznej – warstwy tlenku glinu. Efektem anodowania jest twarda powłoka chroniąca materiał nie tylko przed warunkami atmosferycznymi, ale także przed ścieraniem, uszkodzeniami mechanicznymi.

Konfigurowalna hala namiotowa przemysłowa lub magazynowa
KONFIGURUJ HALĘ NAMIOTOWĄ

Użyj naszego konfiguratora, by uzyskać wycenę idealnej hali dla swojego biznesu od renomowanego producenta hal namiotowych.