Wynajmij halę namiotową

Wynajem hal namiotowych i magazynowych jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych budynków murowanych. Dostarczane przez naszą firmę rozwiązania są skierowane do klientów, którym zależy na trwałości, funkcjonalności i wysokiej jakości wykonania. Właśnie takie są hale namiotowe dostępne w konkurencyjnych cenach w ofercie na wynajem. Ponieważ do produkcji zastosowano wodoodporny materiał, a ich konstrukcja cechuje się solidnością, można mieć pewność, że spełnią swoje zadanie nawet przy wyjątkowo niekorzystnych warunkach atmosferycznych.

Pod wynajem posiadamy:

 • hale i namioty magazynowe,
 • hale przemysłowe,
 • hale parkingowe,
 • hale rolnicze,
 • hale sportowe,
 • hale pod ujeżdżalnie.

Jako wypożyczalnia z wieloletnim doświadczeniem proponujemy wynajem hal namiotowych o uniwersalnym zastosowaniu, które można wykorzystać z myślą o każdej działalności. Możliwość dobrania wymiarów konstrukcji pozwala na jej precyzyjne dopasowanie do dostępnej powierzchni. Wypożyczane przez nas hale namiotowe mogą mieć zarówno uniwersalne, jak i ściśle zdefiniowane przeznaczenie. Ich długoterminowy wynajem, który spełnia indywidualne wymagania i potrzeby, to rozsądna i przemyślana inwestycja. Warto ją zrealizować we współpracy z naszą firmą.

Nasze hale magazynowe nie wymagają fundamentów, oferujemy rozmaite sposoby mocowania hali namiotowej do gruntu.

hale namiotowe na wynajem

Nasze hale namiotowe to wytrzymała i solidna konstrukcja, która może być z powodzeniem użytkowana przez cały rok. Klienci doceniają możliwość wypożyczenia hali zamiast jej zakupu, który w przeciwieństwie do wynajmu w krótkim czasie pochłania dużo środków finansowych. Wypożyczenie hal i namiotów jest po prostu tańsze.

Z oferowanych przez nas konstrukcji korzystają klienci z wielu branż, dlatego gwarantujemy możliwość ich dostosowania do określonego zastosowania. Wynajem hal namiotowych to dobra alternatywa w przypadku braku miejsca na magazynowanie towarów i materiałów. Wypożyczenie nie musi mieć charakteru długoterminowego – istnieje możliwość współpracy także przez krótszy czas.

Montaż hali nie wymaga fundamentów, a metoda osadzenia jest dobierana indywidualnie. Oferowane namioty są wykorzystywane do działalności produkcyjnej, handlowej, usługowej i magazynowej. Wytrzymała konstrukcja wykonana z trwałych materiałów pozwala na użytkowanie hali przez cały rok niezależnie od warunków atmosferycznych.

Posiadasz teren? Potrzebujesz więcej powierzchni magazynowej? Wynajmij halę!

Poszycia hal namiotowych wykonywane są z wysokiej jakości membrany PCV, która skutecznie zabezpiecza nas przez promieniami słonecznymi i deszczem. W naszych halach istnieje możliwość zainstalowania nagrzewnic lub klimatyzatorów, dzięki temu może być stosowana zarówno jako magazyn lub hala produkcyjna.

Na życzenie klienta oferujemy możliwość zainstalowania oświetlenia, drzwi oraz bram wjazdowych do hal namiotowych. Wszystko w zależności od Państwa potrzeb.

Ceny wynajmu hal namiotowych i magazynowych

Koszty wynajmu hali namiotowej zaczynają się od 8zł/m2 . Cena uwarunkowana jest głównie od:

 • wielkości hali
 • okresu najmu (im dłużej, tym taniej, dlatego warto inwestować w długoterminowy wynajem hal magazynowych i namiotowych)
 • zastosowanych rozwiązań

Gwarantujemy korzystne warunki finansowe współpracy. Jako wypożyczalnia hal namiotowych oferujemy konkurencyjne stawki niezależnie od specyfiki zamówienia. Atrakcyjne ceny dotyczą zarówno samego wynajmu, jak i świadczonych usług, w tym montażu i demontażu.

Nasza oferta jest skierowana do wszystkich osób, które chcą szybko i relatywnie niskim kosztem uzyskać dostęp do zadaszonej, bezpiecznej powierzchni.

Korzyści z wynajmu hal namiotowych

Dlaczego opłaca się skorzystać z naszej usługi dotyczącej wypożyczenia tych konstrukcji? Oto kilka najważniejszych powodów, które przemawiają za taką decyzją.

Wynajem hal namiotowych – korzystne warunki

Klienci współpracujący z naszą firmą mają pewność atrakcyjnych cen. Elastyczność oferty przekłada się natomiast na możliwość zaspokojenia wszystkich wymagań i potrzeb. Niezależnie od tego, w jakim celu chce się wynająć halę namiotową, gwarantujemy konkurencyjne warunki.

Szeroka oferta hal namiotowych na wynajem

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak różnorodne są potrzeby naszych klientów, dlatego proponujemy wynajem wielu typów hal namiotowych, w tym m.in magazynowych, rolniczych, sportowych, parkingowych czy hal przemysłowych. Doskonale nadają się do ustawienia w każdym terenie, niezależnie od warunków.

Długoterminowy wynajem hal namiotowych

Umowa wypożyczenia może być podpisana na długi okres z możliwością jej przedłużenia. Z tego powodu nawet przez wiele lat nie trzeba myśleć o kupowaniu takiego obiektu. Mobilność hal namiotowych i łatwość ich obsługi sprawiają, że często nie opłaca się również inwestować w klasyczne budynki.

Wynajem hal namiotowych – modyfikacje namiotu w zależności od potrzeb

Konstrukcja może być dopasowana do ściśle określonych wymagań i potrzeb klienta. Istnieje możliwość wynajmu hal namiotowych do każdego zastosowania i o dowolnej od wielkości. Bogata oferta naszej firmy umożliwia wypożyczenie takiej konstrukcji, która spełni wszystkie indywidualne wymagania.

Mniejsze ryzyko najmu

Decydując się na współpracę z naszą firmą, nie trzeba inwestować i zamrażać dużych środków na zakup obiektów magazynowych, które w krótkim czasie mogą okazać się niepotrzebne. Długoterminowy wynajem eliminuje to ryzyko, ponieważ po zakończeniu użytkowania halę namiotową można zwrócić.

Wynajem hal namiotowych – pełny pakiet usług

Trudnimy się nie tylko sprzedażą, ale także świadczeniem usług montażu. Na zamówienie klienta kompleksowo zajmujemy się zarówno postawieniem, jak i demontażem wypożyczonej hali namiotowej. Oferujemy także jej oznakowanie, instalację klimatyzacji oraz systemu ogrzewania.

Jak wynająć halę namiotową?

Jeżeli chcesz skorzystać z naszego asortymentu, skontaktuj się z nami nawet dzisiaj. W zapytaniu ofertowym zawrzyj następujące informacje dotyczące hali namiotowej:

 • powierzchnię, jakiej potrzebujesz,
 • przeznaczenie konstrukcji,
 • termin montażu i ewentualnie demontażu,
 • miejsce lokalizacji i typ podłoża, na którym będzie stawiana konstrukcja,
 • planowane wyposażenie.

Dzięki tym informacjom możemy dobrać najlepsze rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb i przygotować atrakcyjny cennik wynajmu hal namiotowych i magazynowych.

Konfigurowalna hala namiotowa przemysłowa lub magazynowa
KONFIGURUJ HALĘ NAMIOTOWĄ

Użyj naszego konfiguratora, by uzyskać wycenę idealnej hali dla swojego biznesu od renomowanego producenta hal namiotowych.