Wynajem hal magazynowych od producenta

Jako producent hal magazynowych oferujemy usługę wynajmu. Umożliwia to realizację zleceń dla klientów, którzy nie potrzebują kupować nowych obiektów na własność, a chcą jedynie na określony czas uzyskać dodatkową powierzchnię. 

Gdzie można wykorzystać mobilne hale magazynowe?

Oferowane przez naszą firmę namioty magazynowe na wynajem to doskonały sposób na szybkie i tanie wybudowanie lub rozbudowanie zadaszonego terenu na prowadzenie różnego rodzaju działalności. Takie obiekty mogą być wykorzystywane w wielu branżach, na przykład:

  • rolniczej,

  • przemysłowej,

  • sportowej,

  • rozrywkowej,

  • rekreacyjnej.

Zalety najmu powierzchni

Kolejną zaletą takich obiektów jest brak wielu formalności, które wiązałyby się z ich budową. W przeciwieństwie do budynków trwale związanych z gruntem namioty i hale magazynowe, których jesteśmy producentem, nie wymagają spełnienia licznych wymogów prawa budowlanego.

W przypadku gdy zamiast kupna wystarczy wynajem hal magazynowych, jesteśmy w stanie tak dobrać parametry obiektu, by jak najlepiej odpowiadał indywidualnym potrzebom każdego klienta. Zleceniodawcy otrzymają produkt, który zarówno pod względem kubatury, jak i użytego materiału lub metody wykończenia zostanie odpowiednio dopasowany do funkcji, jaką ma pełnić. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie jako producenta sprawia, że potrafimy doskonale rozpoznać, a potem zrealizować wymagania zleceniodawców. 

Usługa, jaką jest wynajem, stanowi świetne rozwiązanie w sytuacji, gdy namiot jest konieczny wyłącznie jednorazowo lub tylko na pewien czas. Warto podkreślić, że nie wymagamy dokładnego sprecyzowania z góry, na jak długo klienci będą chcieli korzystać z wypożyczonego sprzętu. W dodatku raz zawarta umowa może zostać w każdej chwili przedłużona.

Zamawiając nasze hale magazynowe, nasi zleceniodawcy mogą być pewni, że otrzymają konstrukcje w bardzo dobrym stanie technicznym i od renomowanego producenta.

Wynajem hal magazynowych z montażem

Wykwalifikowani pracownicy na życzenie klienta zamontują, a następnie zdemontują obiekt na dowolnym obszarze. Oprócz fachowców z dużym doświadczeniem w montażu namiotów dysponujemy także odpowiednim sprzętem, który pozwala na szybką oraz efektywną realizację prac. Gwarantujemy:

  • precyzję połączeń,

  • trwałość,

  • bezpieczeństwo całej konstrukcji.

Jako producent wszystkim zleceniodawcom wynajmu gwarantujemy szybkie i terminowe realizacje zamówienia w dowolnej części kraju. Dodatkowa powierzchnia użytkowa może stanąć na terenie zleceniodawcy już w kilka dni. Jeśli w trakcie użytkowania okaże się, że zamówiona kubatura jest za mała, możemy szybko rozbudować ją o pożądane metry. Wszystkie z naszych namiotów i hal są produkowane w systemie modułowym i w każdej chwili mogą zostać powiększone o kolejne elementy.  

Wynajem hal magazynowych – usługi dodatkowe 

Klienci, którzy zdecydują się na wynajem naszych obiektów, nie muszą się zajmować ogrzewaniem wnętrz lub odśnieżaniem dachu. Świadczymy również usługi w tym zakresie. Jeśli specyfika działalności, która ma być prowadzona w namiocie magazynowym, tego wymaga, możemy zamontować dach, nieprzepuszczający promieni słonecznych lub klimatyzację.

Jesteśmy docenianym producentem hal namiotowych i magazynowych z wieloletnim doświadczeniem. Na specjalne zlecenie klienta możemy więc wyposażyć konstrukcje, które udostępniamy na wynajem, w bramy wjazdowe pod samochody ciężarowe albo wózki widłowe. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Konfigurowalna hala namiotowa przemysłowa lub magazynowa
KONFIGURUJ HALĘ NAMIOTOWĄ

Użyj naszego konfiguratora, by uzyskać wycenę idealnej hali dla swojego biznesu od renomowanego producenta hal namiotowych.