W naszej ofercie znajdują się uniwersalne i całoroczne hale magazynowe na wynajem lub sprzedaż, które mogą mieć zastosowanie do przechowywania dowolnych materiałów i produktów. Niezaprzeczalną zaletą produkowanych przez nas mobilnych hal magazynowych jest możliwość ich postawienia na dowolnym utwardzonym podłożu. W tej kwestii poradą służą nasi konsultanci, którzy pomogą wybrać optymalne rozwiązanie.

Dla każdego inwestora bardzo ważną kwestią jest to, jak wyposażone są hale magazynowe. Oferujemy dopasowane do potrzeb rozwiązania, które umożliwiają montaż bramy wjazdowej dostosowanej pod samochody ciężarowe, maszyny budowlane oraz wózki widłowe. Na zamówienie realizujemy projekty z dachem, który nie przepuszcza promieni słonecznych. W standardzie hala namiotowa posiada poszycie, które umożliwia dostęp światła, aby do pracy wewnątrz nie używać dodatkowego oświetlenia i nie zwiększać kosztów poboru energii elektrycznej.

Nasze całoroczne hale magazynowe mogą posiadać nieograniczoną powierzchnię. Ich szerokość kształtuje się między 10 a 25 metrami, z kolei długość hali jest nieograniczona i występuje w rozstawie przęseł co 5 metrów. Konstrukcja  hali namiotowej wykonana jest z solidnych materiałów, takich jak:

  • ocynkowana stal
  • aluminium
Poszycia boczne hal magazynowych wykonujemy z:
  • płyt warstwowych (grubość 40 mm),
  • blach trapezowych (T18 lub T35 o grubości 0,7 mm),
  • materiału plandekowego posiadającego atest trudnopalności (o gramaturze 650 g/m2).

Hale charakteryzują się również wzmocnionymi profilami aluminiowymi. Większość naszych hal jest wyposażona w bramy wjazdowe dla wózków widłowych oraz dużych samochodów, dlatego z powodzeniem mogą być wykorzystywane w celach magazynowych lub parkingowych.

Istnieje możliwość montażu dachu, który nie przepuszcza promieni słonecznych. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy pewność, że nasze produkty nie ulegną przegrzaniu.

Wszystkie mobilne hale magazynowe produkowane są pod kątem wymagań stref śniegowych, co zapobiega ich przedwczesnemu uszkodzeniu.

Sprzedaż hal magazynowych

Często istotną dla Klienta opcją, jest ewentualna możliwość rozbudowy obiektu, dlatego namiotowe hale magazynowe to dla nich doskonała alternatywa. Wszelkie procedury są w tym przypadku minimalne, a sam proces stawiania czy późniejszej przebudowy hali magazynowej trwa zaledwie kilka dni. Mogą one posiadać w zasadzie nieograniczoną powierzchnię, gdyż ich szerokość może sięgać nawet 25 metrów, natomiast długość rozszerzać można co 5 metrów.

Dodatkowo namioty magazynowe to niezwykle trwałe i mocne konstrukcje wykonane ze stali ocynkowanej i aluminium. Są one w pełni odporne na warunki atmosferyczne, a nasza firma oferuje kompleksowy serwis magazynu.

Wynajem namiotów magazynowych

Jako producent proponujemy rozwiązania dopasowane do potrzeb różnych kontrahentów, dlatego nasze namioty magazynowe są dostępne na wynajem. Nie każda firma jest zainteresowana budową magazynu, a nasz asortyment wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu na łatwe, szybkie w realizacji i mobilne konstrukcje. Wynajem gotowych hal magazynowych realizowany jest w krótkim terminie, a Klient ma ogromne możliwości w zakresie wyboru materiałów i sposobu wykończenia.

Wynajem hal magazynowych niesie za sobą ogromne oszczędności nie tylko finansowe, ale również czasowe. Nasze hale są gotowe do użytku w kilka dni, można je wielokrotnie montować i demontować oraz dowolnie przenosić w miejsce nowej lokalizacji. Wykonujemy je jako całoroczne hale magazynowe  z płyty warstwowej, blachy trapezowej albo materiału plandekowego, w zależności od przeznaczenia obiektu. Można je wygodnie użytkować od kilku miesięcy przez nieograniczony czas.

Konfigurowalna hala namiotowa przemysłowa lub magazynowa
KONFIGURUJ HALĘ MAGAZYNOWĄ

Użyj naszego konfiguratora, by uzyskać wycenę idealnej hali dla swojego biznesu od renomowanego producenta hal magazynowych.