Potrzebujesz miejsca na samochód osobowy, pojazd dostawczy, ciągnik lub przyczepę? A może szukasz pomysłu na bezpieczne składowanie rozbudowanego parku maszynowego należącego do przedsiębiorstwa? Mobilna hala parkingowa doskonale sprawdzi się zarówno do użytku prywatnego, jak i firmowego. Przedstawiamy zalety tego coraz popularniejszego rozwiązania. Poznaj mocne argumenty i przekonaj się, że namiot garażowy jest naprawdę dobrą inwestycją.

Hala garażowa – dlaczego warto zdecydować się na namiot?

Nowoczesna hala garażowa wykonana z elementów stalowych lub aluminiowych oraz poszycia z mocnego PVC bądź ocynkowanej ogniowo blachy cieszy się rosnącą popularnością. Jest wykorzystywana na prywatnych posesjach, w przedsiębiorstwach transportowych, kurierskich, budowlanych. Inwestują w nią zakłady produkcyjne posiadające własne tabory do dostaw wytwarzanych towarów, hurtownie i usługodawcy z różnych branż, potrzebujący miejsca na bezpieczne składowanie pojazdów oraz maszyn.

Nowoczesna hala parkingowa to konstrukcja, która ma szeroki wachlarz zalet, takich jak:

  • mobilność – namiot garażowy w każdej chwili można złożyć, przenieść w inne miejsce i zakotwiczyć w podłożu,

  • prosty sposób składania,

  • lekkość – elementy aluminiowe i poszycia z plandek nie sprawiają żadnych problemów podczas transportu,

  • różne wymiary – od niewielkich wiat idealnych na samochód osobowy aż po rozbudowane hale z szerokimi bramami przesuwnymi po obu stronach (mogą zostać wyposażone w automatykę), idealne na pojazdy ciężarowe z naczepami niskopodwoziowymi, koparki i koparko-ładowarki, wywrotki, walce, ciągniki rolnicze, kombajny oraz inny sprzęt ciężki,

  • uniwersalność zastosowania – dostępne są zadaszenia na lato oraz namioty całoroczne z dachem dwuspadowym, na którym nie zalega śnieg oraz z możliwością zaprojektowania oświetlenia czy wydajnego systemu grzewczego,

  • możliwość zakotwiczenia w dowolnej lokalizacji – nie są tutaj stosowane restrykcyjne przepisy związane m.in. z odległością budynku od granicy z sąsiednią nieruchomością.

Funkcjonalna hala garażowa bardzo często wybierana jest przez przedsiębiorców, którzy korzystają z wynajętych placów, magazynów i przestrzeni produkcyjnych. Nie mogą oni zbudować klasycznych garaży murowanych na samochody i maszyny na terenie, który do nich nie należy, a jednocześnie potrzebują miejsca chroniącego mienie przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz zniszczeniem. Przenośne konstrukcje rozwiązują ten problem.

Jak wyglądają formalności?

Wszystkie namioty garażowe (niezależnie od materiałów, z których je wykonano) nie są na stałe związane z gruntem. Dzięki temu nie wymagają uzyskania pozwolenia na budowę. W niektórych przypadkach potrzebne jest jedynie zgłoszenie gotowego obiektu umieszczonego na terenie działki.

Chcesz zamówić hale garażowe? Zapraszamy!

Jesteśmy bezpośrednim producentem oferującym wiaty i hale parkingowe dopasowane do potrzeb naszych klientów. Wybierz wymiary obiektu, rodzaj i kolor dachu oraz ścian. Podaj swój adres e-mail i prześlij formularz, a my specjalnie dla Ciebie przygotujemy wstępną wycenę na podstawie dostarczonych danych. Masz dodatkowe pytania? Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem „Hale Namioty Sp. z o.o.”.

Konfigurowalna hala namiotowa przemysłowa lub magazynowa
KONFIGURUJ HALĘ NAMIOTOWĄ

Użyj naszego konfiguratora, by uzyskać wycenę idealnej hali dla swojego biznesu od renomowanego producenta hal namiotowych.