Wszyscy przedsiębiorcy, którzy nie dysponują własnym pomieszczeniem pozwalającym na składowanie surowców, półfabrykatów i finalnych produktów przemysłowych lub rolno-spożywczych mogą skorzystać z mobilnych, całorocznych namiotów magazynowych. Tego typu konstrukcje są przedmiotem charakterystyki w niniejszym artykule. Po jego przeczytaniu będziesz wiedział, jakie hale namiotowe są w sprzedaży, czy istnieje możliwość ich wynajmu w Wielkopolsce oraz poznasz zalety tych obiektów. Zapraszamy do lektury

Jakie są zalety przemysłowej mobilnej hali magazynowej?

Wśród najważniejszych zalet, jakie oferują mobilne namiotowe hale magazynowe przemysłowe, należy wymienić:

  • szybki montaż i demontaż,
  • modułowy charakter pozwalający na zwiększenie lub zmniejszenie powierzchni,
  • całoroczną eksploatację bez względu na warunki atmosferyczne,
  • wytrzymałą konstrukcję wykonaną ze stalowych lub aluminiowych stelaży,
  • możliwość wyboru dachu (jedno- lub wielowarstwowy) i ścian (z płyt warstwowych, blachy trapezowej, plandeki).

Namioty magazynowe to uniwersalne i wielofunkcyjne rozwiązanie. W hali można prowadzić wynajem środków transportu, maszyn, urządzeń oraz dystrybucję i sprzedaż każdego rodzaju asortymentu, zarówno przemysłowego, jak i rolnego.

Hale namiotowe magazynowe – możliwość dodatkowego wyposażenia

Oprócz możliwości wyboru rodzaju elewacji i pokrycia dachowego obiekty mogą zostać wyposażone w dodatkowe rozwiązania. Przykładowo producent magazynowych hal namiotowych z Mosiny (powiat poznański) oferuje klimatyzację:

  • freonową – która schładza pomieszczenia sprężarkowymi urządzeniami za pomocą specjalnego czynnika roboczego,
  • ewaporacyjną – polegająca na przedmuchiwaniu namiotu odpowiednią ilością chłodnego, świeżego powietrza.

Magazynowe hale namiotowe, które oferuje ich producent z Wielkopolski na sprzedaż lub wynajem, z klimatyzacją, to doskonałe rozwiązanie na przechowywanie artykułów łatwo psujących się i wrażliwych na wysokie temperatury. W celu zapewnienia stałej temperatury można także zamówić mobilne namioty przemysłowe z dodatkową izolacją termiczną w postaci:

  • fasadowych płyt stalowych,
  • pompowanego dachu, do którego wtłaczane jest powietrze pomiędzy membranami z PCV,
  • instalacji w magazynie nagrzewnic i promienników ciepła.

Sprzedaż i wynajem namiotowych hal magazynowych obejmuje także usługę ich brandowania. Przedsiębiorcy mogą zamówić namioty w kolorach firmowych, z nadrukami logo lub innymi grafikami nawiązującymi do produktów, usług i prowadzonej działalności gospodarczej.

Hala namiotowa magazynowa – na sprzedaż lub wynajem

Zamiast budować murowane magazyny, istnieje możliwość zakupu gotowych namiotów dla zastosowań przemysłowych, handlowych lub usługowych. Te całoroczne, mobilne i uniwersalne konstrukcje oferujemy w różnych konfiguracjach. U nas możesz wybrać wielkość namiotu, kolor, rodzaj materiału i dodatkowe wyposażenie. Na naszej stronie znajduje się elektroniczny konfigurator cenowy, w którym po wybraniu odpowiednich parametrów otrzymasz wycenę. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż i wynajem magazynowych hal namiotowych w Wielkopolsce i na terenie całego kraju. Dołącz do grona zadowolonych klientów!

Konfigurowalna hala namiotowa przemysłowa lub magazynowa
KONFIGURUJ HALĘ NAMIOTOWĄ

Użyj naszego konfiguratora, by uzyskać wycenę idealnej hali dla swojego biznesu od renomowanego producenta hal namiotowych.