Produkowane z trapezowej blachy hale namiotowe to wytrzymałe konstrukcje, które doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie zwykłe poszycie plandekowe okazuje się niewystarczające. Ściany zewnętrzne tego rodzaju obiektów pokrywane są wysokojakościową płytą z blachy stalowej o odpowiedniej grubości. Dach może zostać wykonany w wersji blaszanej lub ze specjalnego tworzywa PVC. Dzięki swojej konstrukcji namioty magazynowe i przemysłowe z blachy trapezowej doskonale znoszą trudne warunki atmosferyczne, takie jak intensywne opady deszczu, śnieg, gradobicie czy silny wiatr. Dowiedz się wszystkiego o ich budowie, zaletach i zastosowaniu!

Najważniejsze zalety hal przemysłowych z blachy

Oprócz solidnej konstrukcji oraz szczelnego poszycia inwestorzy doceniają szereg innych zalet, które oferują przemysłowe hale namiotowe produkowane w tej technologii. Ich podstawowe atuty to m.in.:

  • szybki czas montażu – podobnie jak hala z płyty warstwowej czy namiot magazynowy, również obiekt z blachy może być gotowy w kilkanaście dni,

  • niższe koszty budowy w porównaniu z obiektami murowanymi oraz z płyty warstwowej,

  • mobilność – magazynowa hala przemysłowa z blachy trapezowej może zostać rozmontowana i złożona w innym miejscu,

  • modułowość – w zależności od potrzeb konstrukcję można w szybki i łatwy sposób rozbudować,

  • minimum formalności przy budowie – halę namiotową można zamontować jako obiekt tymczasowy.

Blaszane hale przemysłowe – przegląd zastosowań

Biorąc pod uwagę tak szerokie spektrum zalet, jakimi charakteryzują się namioty przemysłowe z blaszanym poszyciem, są one powszechnie wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu. Od lat ten typ zabudowy wybierany jest przez różnego rodzaju przedsiębiorstwa produkcyjne. Konstrukcje znajdują także zastosowanie w rolnictwie, gdzie mogą służyć zarówno jako magazyny płodów rolnych, jak i garaże na pojazdy czy maszyny. Kolejnym obszarem wykorzystania hali magazynowej z ocynkowanej blachy jest logistyka – namiotowe konstrukcje to sprawdzony sposób na organizację nowoczesnej i funkcjonalnej przestrzeni.

Jaka blacha na budowę przemysłowej hali namiotowej?

Ze względu na zróżnicowane zastosowania oraz wymogi, które współczesny biznes stawia przed namiotami przemysłowymi, jako ich producent, stosujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały. Wszystkie blaszane hale magazynowe produkowane są z wysokiej klasy blach stalowych o odpowiedniej grubości. Dodatkowe zabezpieczenie stanowi warstwa ocynku, zapewniająca ochronę przed korozją. Panele blaszane mocuje się do wzmocnionej konstrukcji z profili otwartych lub zamkniętych, a całość obiektu posadowiona jest na zakotwionych w podłożu stopach fundamentowych.

Zamów blaszaną halę namiotową w Hale Namioty Sp. z o.o.!

Jako producent hal namiotowych i magazynów przemysłowych, zapewniamy kompleksową realizację projektu, indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz długoletnią gwarancję na nasze konstrukcje. Poszukujesz firmy, która zrealizuje dla Ciebie koncepcję obiektu magazynowego z blachy trapezowej? Już dziś skontaktuj się z nami, przedstaw swoje oczekiwania i zleć wycenę Twojej inwestycji, powierzając budowę jednemu z czołowych producentów w Polsce.

Konfigurowalna hala namiotowa przemysłowa lub magazynowa
KONFIGURUJ HALĘ NAMIOTOWĄ

Użyj naszego konfiguratora, by uzyskać wycenę idealnej hali dla swojego biznesu od renomowanego producenta hal namiotowych.