Co należy wiedzieć przed rozpoczęciem budowy hali

Przed rozpoczęciem zamówienia istotne jest aby zastanowić się nad podstawowymi parametrami naszej hali: szerokość, wysokość oraz długość. Wszystko oczywiście zależy od tego do czego ma służyć nasza hala namiotowa. Należy zwrócić uwagę na system wentylacji oraz ewentualnego ogrzewania. W tym przypadku dobrze jest się zastanowić jak długo nasza hala ma stać, czy będzie to obiekt tymczasowy, czy wręcz przeciwnie. To samo ma miejsce w przypadku określania typu izolacji oraz potencjalnego doszczelnienia obiektu.

Jeżeli już określiliśmy powyższe rzeczy warto przyjrzeć się – już na tym etapie – jakie dodatkowe wyposażenie chcielibyśmy umieścić w hali. Do wyboru mamy różne typy bram segmentowych, rolowanych, wejścia ewakuacyjne, podjazdy na wózki widłowe, doki załadunkowe, oświetlenie i okna.

Na samym końcu musimy pamiętać o wszelkich formalnościach prawno-budowlanych np. operat geologiczno-geotechniczny, pozwolenie na budowę, projekt budowlany.

Konfigurowalna hala namiotowa przemysłowa lub magazynowa
KONFIGURUJ HALĘ NAMIOTOWĄ

Użyj naszego konfiguratora, by uzyskać wycenę idealnej hali dla swojego biznesu od renomowanego producenta hal namiotowych.