Aby uprawiać różnego rodzaju sporty, potrzebne są właściwe warunki. Te zaś często zależą od pogody. Można jednak temu zaradzić. Hale namiotowe idealnie nadają się na obiekty sportowe. Mają szereg zalet, jakie są istotne z perspektywy profesjonalnych, jak i hobbystycznych sportowców. Jako ich producent oferujemy ich sprzedaż lub wynajem. Chcesz wiedzieć, dlaczego takie zadaszenie będzie dobrym wyjściem? Zachęcamy do lektury!

Hale namiotowe – lekkie konstrukcje najróżniejszego przeznaczenia

Idealne na obiekty sportowe hale namiotowe to lekkie i stabilne zabudowy o aluminiowym szkielecie i z płytami warstwowymi lub plandeką na ścianach. Mogą być ustawione na fundamencie lub bezpośrednio na gruncie. Modułowość sprawia, że powstają w krótkim czasie – nawet kilkunastu godzin. Taka konstrukcja sprawia, że są to obiekty solidne, a z drugiej strony cechują się doskonałymi właściwościami izolacyjnymi.

Jako poszycie dachu wykorzystujemy PCV o określonej gramaturze. Takie rozwiązanie zapewnia dużą szczelność, a z drugiej strony – miękkie, rozproszone światło słoneczne wewnątrz. Każdy obiekt wyposażamy w wybrane przez klienta wejście. Hale namiotowe sportowe więc mogą mieć zwykłe drzwi albo bramy, umożliwiające wjechanie do środka np. większym sprzętem porządkowym.

Dlaczego hala namiotowa to dobry pomysł na obiekt sportowy?

Jest wiele powodów, dla których takie hale sportowe są świetnym wyborem. Przede wszystkim jako producent oferujący je na sprzedaż możemy zaprojektować obiekty indywidualnie według konkretnych potrzeb. Ponadto, jeśli będzie taka potrzeba, zastosujemy w nich rozwiązania sprawiające, że staną się obiektami całorocznymi. A to tylko wciąż część atutów takich obiektów. Czytaj dalej, by dowiedzieć się o nich więcej!

Możliwość dopasowania hali do indywidualnych potrzeb

Najważniejszy plus takiego rozwiązania to szerokie możliwości dopasowania do konkretnych potrzeb. Hale namiotowe mogą być dostosowane do najróżniejszych obiektów sportowych, zarówno jeśli chodzi o długość, szerokość, jak i wysokość. Najszersze zabudowy mają do 25 metrów. Mogą być za to niemal dowolnie długie. Dzięki temu idealnie sprawdzą się w przypadku np. mniejszych boisk piłkarskich czy koszykarskich, a także kortów tenisowych, basenów etc. Wnętrze również może być zagospodarowane tak, aby było miejsce  np. na szatnie czy inne pomieszczenia.

Skuteczna ochrona przed czynnikami atmosferycznymi

PCV, jak i prefabrykowane płyty, charakteryzują się znakomitą szczelnością. Warstwowe ścianki dobrze też izolują przed czynnikami atmosferycznymi. Jako że są to obiekty całoroczne, mogą zostać również wyposażone w system ogrzewania lub klimatyzacji, dzięki czemu nawet skrajne temperatury nie utrudnią korzystania z takiej hali sportowej. Jako producent oferujący sprzedaż opisywanych obiektów dobieramy  najlepsze rozwiązania także z tego zakresu.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty!

To tylko niektóre powody, dla których warto wybrać hale namiotowe jako zadaszenie boisk, basenów czy lodowisk. Obok szerokich opcji konfiguracyjnych i doskonałej ochrony przed czynnikami atmosferycznymi wymienia się ich mobilność oraz możliwość rozłożenia i złożenia w dowolnym momencie. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nich więcej lub skorzystać z naszej oferty, skontaktuj się z nami.

Konfigurowalna hala namiotowa przemysłowa lub magazynowa
KONFIGURUJ HALĘ NAMIOTOWĄ

Użyj naszego konfiguratora, by uzyskać wycenę idealnej hali dla swojego biznesu od renomowanego producenta hal namiotowych.