Szukasz dodatkowej przestrzeni do magazynowania towarów? Przekonaj się, jakie zalety mają nowoczesne hale przemysłowe! Zainwestuj w namiot z blachy trapezowej, płyty warstwowej lub materiału plandekowego. Sprawdź, do czego można wykorzystywać tego rodzaju konstrukcje.

Uniwersalne hale namiotowe

Rozwój firmy wiąże się z większym zapotrzebowaniem przestrzeni. Przedsiębiorcy szukają tanich sposobów na zorganizowanie dodatkowego miejsca do pracy i przechowywania towarów. Ciekawym rozwiązaniem są hale namiotowe, które można stawiać na różnego rodzaju podłożach. Ich montaż przebiega szybko, a konstrukcje w każdej chwili można zmniejszyć lub rozbudować. Znajdują szerokie zastosowanie w branży produkcyjnej. Do czego można je wykorzystać?

Przestrzeń magazynowa

Najczęściej namioty przemysłowe traktowane są jako hale magazynowe. Można w bezpieczny sposób przechowywać w nich towary, maszyny i materiały produkcyjne. Solidne konstrukcje wykazują dużą odporność na działanie warunków atmosferycznych. Chronią znajdujące się wewnątrz przedmioty przed wilgocią, promieniami słońca i wiatrem. Istnieje możliwość wprowadzenia systemu kontroli temperatury oraz ustawienia optymalnych dla inwestora parametrów klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania. Dzięki temu towary szczególnie wrażliwe na czynniki zewnętrzne są umiejscowione w odpowiednim środowisku i pozostają w świetnym stanie pomimo długotrwałego przechowywania. Do ogrzewania obiektu stosowane są na przykład dachy pompowane, płyty warstwowe, nagrzewnice gazowe, olejowe oraz elektryczne.

Pomieszczenia produkcyjne i usługowe

Kolejnym sposobem na wykorzystanie hali jest zrobienie z niej pomieszczenia produkcyjnego lub usługowego. Pod zadaszeniem można umieścić wybrane elementy linii technologicznej lub urządzenia warsztatowe. Montaż namiotu przemysłowego jest chętnie wybieraną opcją przez mechaników, lakierników i handlarzy. Obiekt dostosowuje się do potrzeb inwestora, wybierając odpowiadające mu materiały, rozmiar konstrukcji oraz dodatkowe wyposażenie. W hali można zamontować okna, drzwi i bramy. Przed rozpoczęciem inwestycji trzeba dopełnić wszystkich formalności i zyskać pozwolenie na budowę. W tym zakresie wsparcia udziela generalny wykonawca.

Zadaszone parkingi

Na terenie firmy przydają się również hale parkingowe, gdzie można parkować służbowe i prywatne auta. To bardzo praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu łatwiej jest zachować swoją flotę transportową w idealnym stanie, niezależnie od panującej pogody. Samochody zaparkowane w zadaszonym, przesłoniętym przed deszczem i wiatrem miejscu pozostają czyste i są mniej narażone na przykład na wystąpienie rdzy. Tego typu parking może zostać wyposażony w innowacyjne bramy z automatycznym sterowaniem.

Funkcjonalne hale przemysłowe

Już wiesz, do czego można wykorzystać nowoczesne hale i namioty przemysłowe. Zorganizuj tanią i funkcjonalną przestrzeń dla swojej firmy. Zadaszone i osłonięte ścianami konstrukcje świetnie sprawdzają się jako parkingi, miejsca usługowe i produkcyjne. Skontaktuj się z nami, a zbudujesz je w korzystnej cenie.

Konfigurowalna hala namiotowa przemysłowa lub magazynowa
KONFIGURUJ HALĘ NAMIOTOWĄ

Użyj naszego konfiguratora, by uzyskać wycenę idealnej hali dla swojego biznesu od renomowanego producenta hal namiotowych.