Stoisz przed wyzwaniem, jakim jest organizacja eventu firmowego? To nie tylko załatwianie cateringu, muzyki, ale również – a nawet przede wszystkim – znalezienie właściwego miejsca na takie przyjęcie. Bywa to wyjątkowo problematyczne, szczególnie jeśli nie dysponuje się żadnym własnym obiektem, gdzie w komfortowych warunkach, można by zgromadzić wszystkich uczestników. Wystarczy jednak skrawek terenu, by to zmienić. Pomoże w tym też hala namiotowa. Dlaczego warto skorzystać z tej opcji? Dowiedz się tego z poniższego wpisu!

Dlaczego organizacja imprezy firmowej w hali namiotowej to dobry pomysł?

Przede wszystkim to możliwość, by przygotować imprezę dla firmy w niemal dowolnym miejscu. Z drugiej strony takie zabudowy można różnie konfigurować i dostosowywać do aktualnych potrzeb. Więcej atutów tego rozwiązania znajdziesz w dalszej części artykułu.

Możliwość dobrania wielkości zadaszenia do ilości gości

W zależności od wielkości firmy impreza może być na kilkanaście osób, jak i na kilkadziesiąt. W obu przypadkach należy dostosować ilość przestrzeni do liczby gości, tym bardziej, jeśli np. przewidziano wewnątrz także parkiet do tańczenia. Pod takim zadaszeniem więc musi znaleźć się miejsce m.in. na:

  • stoliki z krzesłami,

  • sprzęt nagłośnieniowy i wszelkie urządzenia potrzebne do jego działania,

  • potencjalny parkiet taneczny,

  • bufet.

Oczywiście między tymi obiektami musi być dość miejsca, by swobodnie poruszać się i aby wewnątrz nie panował ścisk. Hala namiotowa ma tę przewagę nad innymi zabudowaniami, że można ją dopasować wielkością do niemal dowolnych potrzeb. Dzięki temu masz pewność, że wszyscy się pomieszczą.

Opcja dostosowania hali namiotowej do warunków atmosferycznych

Niezależnie, czy Twoja firma ma ważną okazję do świętowania wiosną, latem, jesienią czy zimą – hale namiotowe będą doskonałym rozwiązaniem na każdą z tych pór. Zadaszenia te mogą być – jako konstrukcja – otwarte, mieć ściany pokryte szczelnym materiałem plandekowym lub ze specjalnych płyt warstwowych. To z kolei oznacza, że stanowią skuteczne zabezpieczenie przed każdymi warunkami atmosferycznymi.

Ponadto – wewnątrz takich obiektów możemy zainstalować systemy grzewcze lub klimatyzację. To z kolei oznacza, że nawet w warunkach upału lub podczas mrozów stworzy się wewnątrz odpowiednie korzystne warunki do imprezowania.

Możliwość szybkiego złożenia i rozłożenia na niemal dowolnym podłożu

Kolejna istotna kwestia to szybkość i łatwość rozstawienia hali namiotowej. Taki obiekt można złożyć i rozłożyć w ciągu kilkunastu godzin. Nawet jeśli więc impreza miałaby rozgrywać się na podwórzu firmy, to da się go postawić tuż przed eventem i rozebrać niedługo po nim. Oprócz tego zadaszenia te mogą stanąć zarówno na asfalcie, kostce brukowej, jak i na gruncie.

Hala namiotowa – czy warto ją kupić? Czy lepiej wynająć?

I na koniec – czy wiesz, że nie musisz od razu kupować hali namiotowej? Jeśli event będzie jednorazowy albo odbywa się rzadko, np. raz do roku, w zupełności wystarczy oferowany przez naszą firmę wynajem. Z jednej strony to opcja atrakcyjna cenowo. Z drugiej – nie musisz szukać miejsca na złożony namiot. Ponadto – nasi pracownicy mogą pomóc Ci go postawić, a po przyjęciu – rozebrać obiekt. Chcesz dowiedzieć się więcej o tej możliwości? Skontaktuj się z nami!

Konfigurowalna hala namiotowa przemysłowa lub magazynowa
KONFIGURUJ HALĘ NAMIOTOWĄ

Użyj naszego konfiguratora, by uzyskać wycenę idealnej hali dla swojego biznesu od renomowanego producenta hal namiotowych.