Potrzebujesz dodatkowych pomieszczeń magazynowych? A może planujesz organizację koncertu, meczu lub innej imprezy i niezbędne jest odpowiednie zadaszenie? Hale namiotowe używane doskonale sprawdzą się w każdej z tych sytuacji. Przedstawiamy główne zalety oraz drobne wady tej opcji. Przeczytaj nasz artykuł i sam oceń, czy zakup lub wynajem z rynku wtórnego będzie rozwiązaniem dopasowanym do Twoich aktualnych potrzeb.

Używane hale stalowe – jakie mają zalety?

W naszej ofercie dostępne są używane hale stalowe wykonane z blachy trapezowej, płyt warstwowych oraz PCV. Połączenie starannie dobranych materiałów zapewnia solidność wykonania. Konstrukcje są w 100% bezpieczne, trwałe i odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Zapewniają odpowiednie warunki dopasowane do wielu różnych działalności.

Uniwersalny charakter

Nowoczesne hale namiotowe używane mogą znaleźć wiele różnych zastosowań. Świetnie sprawdzają się jako hale przemysłowe. Wtedy zastępują tradycyjne obiekty produkcyjne, których budowa wymaga poniesienia bardzo dużych nakładów. Dodatkowo można wydzielić tutaj miejsce na składowanie surowców i produktów, przestrzeń socjalną czy biurową.

Konstrukcje często używane są także jako namioty magazynowe. Możliwość zaprojektowania dużej bramy wjazdowej dla samochodów ciężarowych, tras do poruszania się wózków widłowych oraz dobór pojemnych regałów pozwalają bezpiecznie przechowywać wiele różnych towarów.

Nasze używane namioty bardzo często wykorzystywane są również jako:

  • wyposażenie imprezowe – podczas organizacji koncertów, festiwali, festynów, pikników rodzinnych w parkach, firmowych bankietów itp.,

  • sportowe – jako sale gimnastyczne,

  • handlowe,

  • zaplecza socjalne – np. na placach budowy,

  • biurowe,

  • rolnicze – przechowalnie owoców i warzyw, wiaty magazynowe na maszyny i sprzęt,

  • zadaszenia basenów, kortów tenisowych, lodowisk,

  • ujeżdżalnie w stadninach i szkółkach jazdy konnej.

Niskie ceny

Funkcjonalne używane namioty przemysłowe są nawet 2 razy tańsze od nowych konstrukcji. To pozwala zaoszczędzić duże kwoty w firmowym budżecie, które można przeznaczyć np. na wyposażenie takiego obiektu i dostosowanie go do indywidualnych potrzeb.

Błyskawiczna realizacja

Zakupiona z drugiej ręki hala magazynowa, produkcyjna czy sportowa jest gotowa do montażu na miejscu. Nie wymaga przygotowywania projektu i wykonywania fundamentów. Wystarczy dobrać konstrukcję, która pierwotnie miała podobne przeznaczenie, aby błyskawicznie zyskać w pełni użytkową przestrzeń, przygotowaną do rozpoczęcia w niej pracy.

Wady używanych hal namiotowych

Inwestorzy, którym nie zależy na budżetowym rozwiązaniu, ale najwyższej jakości wykonania na długie lata, najczęściej zamawiają nowe hale namiotowe. Mogą je skonfigurować według własnych pomysłów i idealnie dopasować do prowadzonego biznesu.

Sprzedaż i wynajem używanych hal namiotowych – sprawdź naszą ofertę!

Firma Hale Namioty Sp. z o.o. projektuje, konstruuje, buduje i zajmuje się kompleksową obsługą praktycznych hal namiotowych. Polecamy nie tylko obiekty tworzone od podstaw. Prowadzimy również wynajem i sprzedaż konstrukcji używanych w rozsądnej cenie. Każda nasza oferta jest dokładnie weryfikowana i przypisywana do odpowiedniej kategorii, aby ułatwić klientom dobór. Interesuje Cię wycena? Zapraszamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Konfigurowalna hala namiotowa przemysłowa lub magazynowa
KONFIGURUJ HALĘ NAMIOTOWĄ

Użyj naszego konfiguratora, by uzyskać wycenę idealnej hali dla swojego biznesu od renomowanego producenta hal namiotowych.